Karta zgłoszenia
 

Kategorie szkoleń:


Centrum Szkoleniowe
Racjonalnego ŻywieniaCentrum Szkoleniowe
Pracowników AdministracjiCentrum Szkoleniowe
Systemu Informacji OświatowejCentrum Szkoleniowe
Pracowników Oświaty

Oferta

Przedstawiamy Państwu listę organizowanych przez nas projektów szkoleniowych. Proponowane tematy mogą być realizowane w formie szkoleń wewnętrznych, w których uczestniczą tylko pracownicy Państwa jednostki, szkoleń otwartych bądź szkoleń łączonych.


Centrum Szkoleniowe
Racjonalnego Żywienia

Centrum Szkoleniowe
Pracowników Administracji

Centrum Szkoleniowe
Systemu Informacji Oświatowej

Centrum Szkoleniowe
Pracowników Oświaty

Centrum Szkoleniowe
Systemów HACCP

Centrum Szkoleniowe
Rozwoju Interpersonalnego

Szkolenia zamknięte

Poza szkoleniami otwartymi zajmujemy się również organizacją szkoleń zamkniętych. Szkolenia zamknięte zawsze dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów. Programy szkoleń mogą być dowolnie modyfikowane. Dobieramy również optymalny sposób prowadzenia zajęć i rodzaje ćwiczeń. Szkolenia tego typu organizujemy zarówno w Państwa salach wykładowych jak i zewnętrznych salach konferencyjnych i ośrodkach szkoleniowych na terenie całego kraju. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia, którego nie znaleźliście na naszej stronie, prosimy o kontakt z jednym z konsultantów. Postaramy się Państwu pomóc w opracowaniu harmonogramu szkolenia, zaplanowaniu i zrealizowaniu go zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W zależności od zapotrzebowania Klientów możemy zapewnić obsługę kateringową wysokiej jakości (lunch, obiad lub poczęstunek).

W skład szkoleń zamkniętych wchodzą wszystkie organizowane przez nas tematy szkoleń otwartych, oraz szkolenia organizowane na Państwa życzenie.

 
  Copyright © 2007 - 2024 Prospect | Centrum Szkoleniowe - Wrocław | Szkolenia żywienie i inne WebAdm