Karta zgłoszenia
 

Kategorie szkoleń:


Centrum Szkoleniowe
Racjonalnego ŻywieniaCentrum Szkoleniowe
Pracowników AdministracjiCentrum Szkoleniowe
Systemu Informacji OświatowejCentrum Szkoleniowe
Pracowników Oświaty

O firmie

Jesteśmy firmą szkoleniową która przez solidną pracę oraz doświadczenie stworzyła najwyższy poziom świadczenia usług. Traktujemy każdego klienta indywidualnie i dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy z Klientem.


Dbałość o szczegóły jest naszym atutem

Wykładowcy

Kwestią pierwszorzędną jest profesjonalnie dobrana kadra trenerów, wykładowców oraz instruktorów będących praktykami w swojej dziedzinie. Tylko wieloletnia praktyczna wiedza pozwala na odpowiednie przekazanie Państwu umiejętności użytecznych w pracy. Priorytetem dla nas jest przekazywanie Państwu wiedzy na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o każdy detal by ułatwić przyswajanie wiedzy. Do każdego prezentowanego tematu dobieramy zawsze najlepszych ekspertów gwarantujących, że szkolenie osiągnie zamierzony skutek, a Klienci będą zadowoleni. Nasi wykładowcy po każdym szkoleniu pozostają do Państwa dyspozycji. Udzielają cennych rad, odpowiadają na pytania oraz są gotowi pomóc Państwu rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tematyką wykładu. Czujemy się odpowiedzialni za to aby wiedza przekazywana Państwu była sumienna, rzeczowa i prezentowana w przystępnej formie.

Nasz zespół

Nasz wyspecjalizowany zespół pracowników przygotowuje i oferuje Klientom szkolenia indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb. Stałe podnoszenie kwalifikacji jest niezbędne w dzisiejszych czasach, pomagamy więc rozwijać kompetencje zarówno pracowników jak i kadry zarządzającej. W konsultacji z trenerami starannie przygotowujemy programy szkoleniowe, uwzględniając zmieniające się potrzeby Klientów. Wiemy jakie wyzwania stawiane są przed osobami odpowiedzialnymi za kierowanie działami, przedsiębiorstwami czy urzędami administracji państwowej, dlatego też przygotowujemy oferty szkoleniowe tak, by jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zaplecze techniczne

Komfort zdobywania wiedzy jest dla nas równie ważny jak samo jej przekazywanie. Każde z naszych szkoleń organizowane jest w przystosowanych salach wykładowych, położonych w centrum miasta. Grupy szkoleniowe są małe co umożliwia większy kontakt uczestników z wykładowcą. Organizatorzy dołożą wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom. Zadbamy również o smaczny poczęstunek podczas przerw oraz profesjonalną oprawę techniczną szkolenia.

Materiały szkoleniowe

Na każdym z naszych szkoleń otrzymują Państwo obszerne materiały szkoleniowe w wersji książkowej. Wszystkie materiały są autorskim programem naszych wykładowców, są aktualizowane na bieżąco i odpowiadają obecnym normom z danego zakresu. Dzięki dostępności informacji w wersji papierowej przekazywanych podczas wykładów możecie Państwo podzielić się nabytą wiedzą z innymi współpracownikami oraz samemu przeprowadzić kaskadowe (zamknięte) szkolenie w placówce.

Certyfikacja

Według standardów systemu jakości istnieje obowiązek podnoszenia kwalifikacji pracowników dlatego Certyfikaty oraz potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniach dokształcających są niezbędne. Nasza firma dokłada wszelkich starań aby utrzymywać najwyższą jakość przekazywanej wiedzy. Certyfikaty wystawiane przez firmę PROSCPECT są hologramowane oraz opatrzone podpisem Dyrektora ds. projektów szkoleniowych. Certyfikaty wystawiane są imiennie dla każdego uczestnika szkolenia.

 
  Copyright © 2007 - 2023 Prospect | Centrum Szkoleniowe - Wrocław | Szkolenia żywienie i inne WebAdm